Bize Ulaşın - Uzman Cevabı - Uzman bul, görüşleri incele, soru sor.

UZMANLAR VE KULLANICILAR BİRARADA!

Uzman Cevabı, çeşitli meslek gruplarından uzmanlara soru sormak veya danışmanlık almak isteyen kişilerle uzmanları bir araya getiren bir soru cevap platformudur. Uzman Cevabı sayesinde kullanıcılar hizmet almak için randevuya ihtiyaç duymadan ulaşım ve zaman problemi yaşamadan ihtiyacı olan meslek grubundan uzmanlara kolay ve uygun fiyatla ulaşabilir.
Diğer yandan uzmanlar ise dilediği yerden dilediği zaman çalışarak ek gelir elde eder.
Kategoriler Uzman Bul

Bize Ulaşın

Uzman Cevabı Nedir?

 

Uzman Cevabı, çeşitli meslek gruplarından uzmanlara soru sormak veya danışmanlık almak isteyen kişilerle uzmanları bir araya getiren bir soru cevap platformudur.
Uzman Cevabı, uzmanlar ve kullanıcılar arasında yazılı ya da sesli konuşma hizmeti sunar.

Uzman Cevabı sayesinde kullanıcılar hizmet almak için randevuya ihtiyaç duymadan ulaşım ve zaman problemi yaşamadan ihtiyacı olan meslek grubundan uzmanlara kolay ve uygun fiyatla ulaşabilir.

Diğer yandan uzmanlar ise dilediği yerden dilediği zaman çalışarak ek gelir elde eder.

Uzman Cevabı Nasıl Çalışır?

 

Uzman Cevabında kullanıcı tamamen ücretsiz bir şekilde hesabını oluşturur. 

Daha sonra kategoriler sayfasından soru sormak istediği kategoriyi seçer, seçilen kategoride hizmet veren kayıtlı uzmanların puan ve yorumlarına bakarak dilediği uzmanı seçer. 

Sormak istediği soru hakkında mesajını oluşturur ve isterse doküman ekleyebilir, Uzmanın tarifesinde belirlediği ücreti ödedikten sonra sorusunu uzmana sorar.

 

Uzman kendisine gelen soruyu cevaplar ve bu cevap anında kullanıcının ekranına düşer. Kullanıcı aldığı cevabı kendisini ayrılan zamanda onaylamadığı sürece ücret hiçbir şekilde uzmana aktarılmaz. Kullanıcı aldığı cevabı onaylarsa kayıt kapanır ve ödeme uzmanın bakiyesine aktarılır. Kullanıcı görüşme sonrasında isterse uzman hakkında puan verip yorum yapabilir. 

Kullanıcı ve uzmanlar, görüşme hakkında şikâyet kaydı oluşturabilir. Oluşturulan şikâyet kaydını Uzman Cevabı ekibi inceler ve sonuca bağlar.

 

İletişim:

 

Uzmancevabı.com

Adres: Üsküdar, İstanbul

Telefon: 0 531 253 14 72

E-posta: destek@uzmancevabi.com

Daha kısa zamanda destek almak isterseniz üye girişi yaparak Destek Hattı’na yazmanız yeterli olacaktır.

Yüzlerce Kategoride Alanında Uzman Kişilerle Kolayca Sohbet Edin.
Hemen Uzman Bulun!